ایده پردازان مادیتا

آژانس دیجیتال مارکتینگ مادیتا با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در این حوزه.

دریافت راهنمایی و مشاوره : 57 47 247 – 0939

خدمات طراحی وب سایت

اگر به بهترین خدمات نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ مادیتا با بیش از 200 پروژه های موفق در ایران، سوئد، دبی، کانادا، ایتالیا، ترکیه، افغانستان و … داشته است و توانسته رضایت حداکثری را کسب نماید.

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در نوین به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

در طراحی وبسایت دو فاکتور قیمت و کیفیت اهمیت بسیاری دارند. مادیتا با به کارگیری تیم متخصصان حرفه ای، در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتری،تلاش بی وقفه دارد. طراحی انواع وب سایت های اختصاصی و ریسپانسیو ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن ازفعالیت ‌های حرفه ای آزانس دیجیتال مارکتینگ مادیتا می‌باشد. 

1- طراحی وایر فریم

ابتدا با توجه به نوع سایت و نیاز مشتری، یک نمای کلی از سایت طراحی می‌کنیم. این نما شامل یک نقشه کلی از صفحات سایت و تعیین جایگاه و چیدمان المان‌ها و عناصر مختلف است. این مرحله از طراحی وب سایت «طراحی وایرفریم» نام دارد.

2- طراحی گرافیک سایت

پس از مشخص شدن محل قرارگیری عناصر سایت، باید سایت را طراحی کنیم. در این مرحله با توجه به نوع کسب‌‌وکار اینترنتی و با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص رنگ‌بندی و گرافیک سایت طراحی می‌شود.

3- کدنویسی و برنامه‌نویسی

باتوجه به سایت طراحی شده و نیاز مشتری، در این مرحله می‌توان از روش‌های مختلفی برای مدیریت سایت استفاده کرد. سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و یا طراحی یک فریم ورک اختصاصی برنامه‌نویسی. تصمیم‌گیری در این بخش براساس هزینه‌ها و نیاز مشتری صورت می‌گیرد.

4- درون ریزی اطلاعات

در این قسمت تیم تولید محتوا مادیتا در کمترین زمان ممکن اطلاعات مربوط به حوزه کسب و کار شما را دریافت کرده و طبق اصول نگارش کرده و در محل های مورد نظر درج می نمایند بهتر است در این مرحله محتوا های متنی در مورد کسب و کار خود را از قبل آماده داشته باشید.

5- ارائه دمو اولیه

در این قسمت ما نسخه اولیه Beta از وب سایت را برای مشتری به نمایش می گذاریم ولی بجز IP ها اعلام شده توسط کارفرما امکان مشاهده وب سایت برای عموم مردم امکان پذیر نیست و با ارور به این صفحه دسترسی ندارید واجه می شوند.

6- دریافت تغییرات

بعد از ارائه نسخه دمو توسط تیم ایده پردازان مادیتا تغییراتی که مد نظر کارفرمای محترم هست در بازه زمانی اعلام شده انجام و تغییرات پیاده سازی می شوند. که این تغییرات هم می تواند گرافیکی ویا فنی باشد محدودیتی در این بخش نداریم (در چارچوب قرارداد).

7- راه‌اندازی سایت

پس از انجام 6 مرحله قبل، به راه‌اندازی سایت در بستر جهانی اینترنت می‌پردازیم. در این مرحله پس از تهیه یک «هاست» و «نام دامنه مناسب»، سایت را پیکربندی کرده و در دسترس عموم قرار می‌دهیم.

8- گارانتی یکساله

ما در ایده پردازان مادیتا به کار های که انجام میدهیم ایمان داریم برای همین بر روی پروژه ها و خدماتی که ارائه می کنیم مد زمان گارانتی که در برگه قرارداد مشخص شده است را ارائه می‌کنیم.

به بالای صفحه بردن