ایده پردازان مادیتا

آژانس دیجیتال مارکتینگ مادیتا با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در این حوزه.

دریافت راهنمایی و مشاوره : 57 47 247 – 0939

درباره آژانس مادیتا

تیم ایده پردازان مادیتا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ توانسته با بیش از 200 کسب و کار داخلی و بین المللی و اجرای انواع پروژه های مختلف از برنامه نویسی، طراحی گرافیک، طراحی تیزر تبلیغات، طراحی موشن گرافی، طراحی سایت، بهینه سازی سایت SEO، تبلیغات و مشاوره به کسب و کار ها و استارتاپ ها می‌باشد. ما در سیستم کاری تیم ایده پردازان مادیتا برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان بر روی تمامی پروژه های برنامه نویسی خود یکسال خدمت پس از فروش (گارانتی) در قالب { گارانتی یکساله } ارائه می‌کنیم. شما می‌توانید در این مدت در صورت بروز هرگونه مشکل در ساختار برنامه در سریع ترین زمان مشکل خود را برطرف نمائید.

آماده پیشرفت کارت هستی ؟؟ پس بزن بریم …..

  کارنامه درخشان تیم مادیتا

  Madata brilliant resumes

  ما در خانواده ایده پردازان مادیتا با همکاری هم‌دیگر توانسته‌ایم رشد دسته جمعی ایجاد کنیم تا همه اعضای تیم به صورت یکپارچه رشد کنند. و به صورت دوره ای در ایجاد کلاس های آموزشی همیشه افراد در بالاترین سطح توانایی هستند.

  اعضای تیم ما

  در هر بخش از افراد خبره با دانش فنی عالی در واحد های ایده پردازان مادیتا وجود دارند و شما می‌توانید با خیال راحت کارتان را به ما بسپارید و مطمئن در دریافت نتیجه باشید.

  پروژه های موفق

  تیم ایده پردازان مادیتا با بیش از 200 پروژه های موفق در ایران، سوئد، دبی، کانادا، ایتالیا، افغانستان و … داشته است و توانسته رضایت حداکثری را کسب نماید.

  به بالای صفحه بردن