ایده پردازان مادیتا

آژانس دیجیتال مارکتینگ مادیتا با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در این حوزه.

دریافت راهنمایی و مشاوره : 57 47 247 – 0939

افتخار ما همکاری با شماست.

مشتریان مادیتا

ما در مجموعه ایده پردازان مادیتا با بیش از 200 کسب و کار داخلی و بین المللی در پروژه های مختلف با همکاری شرکت های خصوصی و دولتی همکاری داشته‌ایم و توانسته ایم در این چند سال رضایت حداکثری قابل توجهی را کسب کنیم و همچنین توانسته ایم مدارک بین المللی از مراجع معتبر ( مایکروسافت، هاروارد، یودمی، گوگل و … ) دریافت کنیم. اعضای تیم ما دارای پایین ترین حداقل میانگین سنی و بالاترین سطح علمی را دارا هستند.

رضایت مندی مشتریان مادیتا

طراحی سایت ساده علاوه بر سلیقه و کدنویسی نیازمند رعایت نکات کاربردی برای دسترسی بهتر بازدیدکنندگان به مطالب نیز می باشد. از این رو ساده کردن هرچه بیشتر کار با سایت و راحتی کاربران با آن رضایت‌مندی مشتریان شما را افزایش خواهد داد. با این حال امکان ایجاد تغییرات اساسی در یک سایت در حال کار وجود ندارد پس بهتر است چند نکته مهم را برای طراحی سایت ساده و افزایش بازدهی آن انجام دهیم.

ما در ایده پردازان مادیتا توانسته ایم با بیش از 200 کسب و کار داخلی و بین المللی پروژه های متعددی را با موفقیت به پایان برسانیم.

کاربران

مهرشاد بهزاد

مدیریت شرکت
در پروژه های متعددی با این مجموعه همکاری داشته ایم و در تمامی پروژه ها از این تیم رضایت 100% درصدی داشته ایم و به کیفیت این تیم ما ایمان داریم با تشکر از مجموعه خوب مادیتا.
5/5

محمد شفیعی

مدیریت IT
تیم فنی ما در پروژه بهینه سازی SEO با شرکت ایده پردازان مادیتا همکاری داشته است و با این مجموعه توانسته‌ایم به رتبه های بسیار مناسبی در گوگل دست پیدا کنیم و اقعا تیم پشتیبانی صبوری دارند.
5/5

امان

سردبیر خبرگزاری
ما با شرکت ایده پردازان در 3 سال پیش در ابتدا پروژه های کوچکی را اجرا کردیم ولی در مدت زمان های بعدی با این شرکت توانسته ایم به رتبه 13 الگسا گوگل دست پیدا کنیم و بازدید صفحات ما به صورت چشمگیری ...
5/5
به بالای صفحه بردن